מדביר בירושלים

שירותי הדברות בירושלים ובסביבה נחשבים לשירותים נפוצים שכל אזרח נתקל בהם מפעם לפעם. לצערנו הרב בכל חלקי הארץ וכך גם בירושלים, יש מזיקים שונים שעשויים לפקוד אותנו במהלך השנה ולהטריד את מנוחתנו, להעביר מחלות ולגרום אפילו לנזק לרכוש. מדביר בירושלים צריך להיות איש מקצוע מוסמך שיכיר את אורח חיי המזיקים וכיצד להדביר אותם כראוי תוך שימוש בחומרים בעלי תו תקן על ידי משרד הבריאות והתברואה. לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

שירותי הדברות נפוצים

  • הדברת מכרסמים – בעוד יונים, צרעות וטרמיטים פחות נפוצים באזור ירושלים הרי שמכרסמים הם בדיוק ההפך הגמור. מדובר במזיק נפוץ מאוד בעיר, בעיקר בשטחי העיר העתיקה המלאה באזורי אבן, מחילות ובתי עסק רבים בתחום המזון הדוגלים במילוי הפחים עד אשר אלה עולים על גדותיהם. הדברת מכרסמים תיעשה על ידי פיתיונות רעילים בדרך כלל אולם צריך לעשות זאת בצורה נכונה כדי לא לפגוע בבעלי חיים אחרים באזור.
  • הדברת נמלים – הנמלים חיות בכל מקום וחיות בקנים של מיליוני פריטים. על מנת לפתור את בעיית הנמלים נצטרך להדביר את הקן עצמו.
  • הדברת תיקנים – תיקנים יכולים להעביר מחלות ועצם נוכחותם לא עושה לנו תחושה נעימה במיוחד בלשון המעטה. על כן הדברה שלהם צריכה להיעשות בצורה חכמה כולל מעברים שונים שהם יכולים לעשות בבית וכך למנוע הימצאות של תיקנים נוספים באזור.
  • לוכד נחשים – הנחשים הן אחת החיות המסוכנות ביותר שקיימות ואתם בוודאי לא רוצים אותם בסביבתכם. בעיקר בחודשי הקיץ החמים צריך להישאר ולהתקשר למדביר מקצועי ומנוסה ברגע שמזהים נחש מבלי לנסות להתעסק אתו בעצמכם.
  • הדברת יתושים – היתושים לא רק מציקים לנו מעצם הזמזום שלהם אלא גם עשויים להיות מסוכנים ולהעביר מחלות בעקיצות שלהם. אינכם רוצים לקחת את הסיכון וכי כדאי לבצע פעולות שונות כדי למנוע התקרבות של יתושים לסביבתכם.

כיצד לבחור מדביר בירושלים?

כאשר אתם באים להזמין מדביר בירושלים לביצוע הדברה כלשהי בביתכם או בבית העסק שלכם כדאי לוודא שהוא בעל תעודת הסמכה מקצועית ובעלת רישיון מטעם להגנת הסביבה לשימוש בחומרי ריסוס מהסוגים המותרים והנכונים לשימוש.

דילוג לתוכן