הדברת פרעושים בירושלים

הפרעושים הנם מזיקים מוכרים שאנו מכירים בדרך כלל על הכלבים שלנו שלא מפסיקים להתגרד עד שזה אפילו מטריד אותנו שלהם זה כואב. הפרעושים לא בהכרח מעבירים מחלות אבל נחשבים למטרד לא קטן בעיקר בשל הקושי להיפתר מהם, בשל העובדה שהם מוצצים לנו ולבעלי החיים שלנו את הדם, לגרום לגירודים בלתי פוסקים שיטרידו את מנוחתנו וכן גם עלולים לעורר תגובות אלרגיות שונות שבכל זאת עשויות לגרום למחלות שונות. על מנת לטפל בבעיה יש הצורך לבצע הדברת פרעושים בירושלים (אם אתם גרים באזור זה כמובן) ולהזמין מדביר מקצועי מהאזור.

איך מגיעים פרעושים אלינו לבית?

אם יצא לכם לשבת בסלון על הספא, לראות טלוויזיה ולא להפסיק להתגרד עד שאתם כבר מתחילים לאבד את השפיות שלכם – אתם מבינים שאתם בבעיית פרעושים חמורה. תחילה יהיה עליכם להבין מהיכן הפרעושים מגיעים כדי לטפל בשורש הבעיה, אחרת ריסוס של הספא בסלון או מקלחת טובה שלכם לא תפתור את הבעיה. מרבית בעיות הפרעושים מתחילות עם בעל החיים שמגדלים, לרוב יהיה מדובר בכלבים כמובן. אנו מטיילים עם הכלבים בחוץ או מוציאים אותם בחופשיות לגינה ושם יש סיכוי גבוה שהפרעושים, אשר מקפצים ממקום למקום, יחפשו אחר מקום מסתור אצלם בפרווה. משם הם יחזרו עם הפרעושים אל תוך הבית ומהר מאוד אלה יתחילו להתרבות אצלנו בבית.

כיצד מתבצעת הדברת פרעושים בירושלים?

על מנת לבצע הדברת פרעושים בירושלים כמו שצריך יש הצורך לעשות הכנות מקדימות וכן לטפל בכל הגורמים העשויים להיות נגועים בפרעושים. לא מדובר רק בריסוס הריהוט בבית ומקומות אסטרטגיים שונים, לעתים יהיה צורך לכבס או להחליף את המיטה עליה ישן הכלב שלכם, לקלח את הכלב עם שמפו מיוחד דוחה פרעושים, לנקות ולסרק אותו כמו שצריך ולוודא שאין לו יותר פרעושים עליו. לאחר הריסוס בבית, ניהול הבגדים שלכם בארון, ריסוס הכלב וסביבת המחיה הביתית שלו אז יהיה ניתן ליהנות מבית נקי מפרעושים.

חשוב להישמע להוראות הבטיחות של המדבר ולוודא שזה אכן עושה את העבודה כמו שצריך ומדריך אתכם לגבי זמן הפירוק של החומר הרעיל ומתי כבר תוכלו להיכנס חזרה אל הבית עם הכלב/ים שלכם.

דילוג לתוכן